Proč zrovna stan teepee?

Máte v ložnici, obývacím či dětském pokoji kousek nevyužitého místa a nevíte čím jej zaplnit? Staví si Vaše děti bunkry mezi křesly či pod stolem? Možná byste měli zauvažovat nad pořízením stanu teepee. Pojďme se nyní podívat, k čemu je takový stan teepee užitečný a proč ho pořídit právě u nás. 


Soukromí, klid a bezpečí pro Vaše děti

Děti potřebují svůj klid a svoje soukromí. Potřebují místo, kde se mohou schovat a kam na ně nikdo jen tak nemůže. Místo, kde si mohou hrát a kde se budou cítit bezpečně. Stan teepee vytváří unikátní místo na schovku. Díky uzavíratelnému vchodu na suchý zip si Vaše ratolest může vytvořit své vlastní soukromí, kde si může hrát, číst nebo jen tak lenošit a odpočívat. Děti se ve stanu cítí bezpečně díky vědomosti jejich náhlého soukromí. Stále je však máte pod kontrolou. Pokud stan zrovna nikdo neobývá, vchodové závěsy se jednoduše svážou po stranách již pripravenými mašličkami.     

Stany teepee podporují dětskou kreativitu a rozvíjejí jak motorické tak i psychické vlastnosti. 

Děti ale nejsou to jediné, na koho jsme mysleli při vytváření nabídky stanů teepee. Mezi našimi produkty naleznete i stany teepee pro domácí mazlíčky. Stany simulují psí či kočičí boudičku a jistě se Vašemu mazlíčkovi bude uvnitř líbit. 

Dále v naší nabídce naleznete doplňky ke stanům, jako například uzavíratelné vaky na nejrůznější předměty nebo polštářky ve tvaru hvězdiček. 

Veškeré produkty, které naleznete na našem e-shopu jsou vyrobeny ručně a jsou výhradně českou výrobou. A to stojí za to! :)